Centrum SAMIK, Slovenská Ľupča

SAMIK - Centrum pre domácich miláčikov, Slovenská Ľupča
Hotel pre domácich miláčikov Samik, Slovenská Ľupča

Veterinárna klinika BBVET svojim klientom a iným chovateľom s potešením oznamuje, že pod svojou záštitou otvorila centrum pre psov a mačky v Slovenskej Lupči. Naším cieľom je uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov po kvalitných a hlavne po kompletných službách pre domácich miláčikov na jednom mieste. Za týmto účelom zastrešujeme nasledovné prevádzky: ambulanciu veterinárneho lekára, hotel pre psov a mačky, výcvikový areál pre psov.

Jednotlivé prevádzky sa do činnosti spustili krátko po sebe a už od apríla 2014 pre Vás otvárame výcvikové kurzy pre dospelých psov a socializačnú škôlku pre šteniatka. Cvičiť sa bude priamo v areáli centra. Okrem toho spúšťame aj hotelové služby pre psov a denný stacionár. Špičkové služby a prvotriedny servis pre zaručí skúsený personál s profesionálnym prístupom.

Prihláste sa už dnes so svojim psíkom na výcvikové kurzy pre psov alebo do socializačnej škôlky pre šteniatka!

Registrácie a info: 0910 944 079

Socializačná škôlka pre šteniatka

Špeciálna služba pre majiteľov šteniat od 3 do 9 mesiacov veku, ktorej cieľom je socializovať šteniatka v maximálne možnej miere a plnohodnotne ich tak pripraviť na "psí život". Šteniatka sa v škôlke spolu hrajú, zoznamujú sa s novými podnetmi a ľuďmi okolo seba, novými zvukmi, predmetmi a hravou formou sa učia ... (čítať ďalej)

Hotel pre psov a denný stacionár

Centrum poskytuje celoročné ubytovanie pre všetky psie plemená, bez rozdielu veku. Psi môžu byť v centre ubytovaní krátkodobo (denný stacionár, škôlka pre šteniatka), alebo na dlhšie obdobie. Personál centra zabezpečí profesionálnu starostlivosť s dôrazom na individuálne požiadavky s zvyklosti každého jedného psíka.

Psi sú ubytovaní v samostatných boxoch vo vnútornej (v zime vykurovanej) miestnosti. Každý box je vybavený pohodlným ležadlom ... (čítať ďalej)

Adresa:

Námestie SNP 79-80,
Slovenská Ľupča

GPS:

48.7657, 19.2694

e-mail: samikcentrum@gmail.com