Centrum Samik

Veterinárna klinika BBVET prevádzkuje pre svojich klientov ale aj iných chovateľov psov a mačiek Centrum Samik v Slovenskej Ľupči.

Naším cieľom je uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov po kvalitných a hlavne po kompletných službách pre domácich miláčikov na jednom mieste. Za týmto účelom zastrešujeme nasledovné prevádzky: ambulanciu veterinárneho lekára, hotel pre psov a mačky, výcvikový areál pre psov.

Od apríla 2014 organizujeme pravidelné výcvikové kurzy pre dospelých psov a socializačnú škôlku pre šteniatka. Cvičí sa priamo v areáli centra. Okrem toho poskytujeme aj denný stacionár a hotelové služby pre psov. Špičkové služby a prvotriedny servis zaručuje skúsený personál s profesionálnym prístupom.

Centrum Samik
Prihláste sa už dnes so svojim psíkom na výcvikové kurzy pre psov alebo do socializačnej škôlky pre šteniatka! Registrácie a info: 0910 944 079
Samik centrum

Socializačná škôlka pre šteniatka

Špeciálna služba pre majiteľov šteniat od 3 do 9 mesiacov veku, ktorej cieľom je socializovať šteniatka v maximálne možnej miere a plnohodnotne ich tak pripraviť na „psí život“. Šteniatka sa v škôlke spolu hrajú, zoznamujú sa s novými podnetmi a ľuďmi okolo seba, novými zvukmi, predmetmi a hravou formou sa učia … (čítať ďalej)

Hotel pre psov a denný stacionár

Centrum poskytuje celoročné ubytovanie pre všetky psie plemená, bez rozdielu veku. Psi môžu byť v centre ubytovaní krátkodobo (denný stacionár, škôlka pre šteniatka), alebo na dlhšie obdobie. Personál centra zabezpečí profesionálnu starostlivosť s dôrazom na individuálne požiadavky s zvyklosti každého jedného psíka.

Psi sú ubytovaní v samostatných boxoch vo vnútornej (v zime vykurovanej) miestnosti. Každý box je vybavený pohodlným ležadlom … (čítať ďalej)

Adresa:
Námestie SNP 79-80,
976 13 Slovenská Ľupča

GPS:
48.7657, 19.2694

e-mail: samikcentrum@gmail.com