Aj zvieratká majú právo na dôstojnú starobu. Nenechajte sa odradiť argumentom, že zvieratko je už na zákrok pristaré. Mnohokrát je to jeho jediná šanca, aby prežilo. Mnohokrát to skvalitní jeho ďalšiu starobu a zvieratko sa spolu s majiteľom môžu ďalej tešiť so spoločných chvíľ. Operačné zákroky u starých pacientov sú rizikovejšie, nie však nemožné.

Na našom pracovisku až po dôkladnom vyšetrení geriatrického (staršieho) pacienta vyslovíme mieru rizika daného zákroku. Často treba pacienta najskôr dôkladne pripraviť, inokedy je situácia taká naliehavá, že zviera musí podstúpiť zákrok ihneď. Zvládnutie celkovej anestézie u týchto pacientov patrí medzi základné piliere úspešnej liečby. Následná terapia a dĺžka pobytu v našich hospitalizačných priestoroch sú prísne individuálne.

Jackie, 13 ročný psík so Žiaru nad Hronom je rád, že dostal svoju šancu. Prasknutý vred na žalúdku nebol jeho jediný problém, ktorý ho takmer stál život. Psík podstúpil náročnú operáciu. Následne bol na našom pracovisku 5 dní hospitalizovaný. Momentálne opäť robí radosť svojim majiteľom.

Ďakujeme, že nám dovolíte pomôcť Vám.